Ana sayfa

Shenyang iBeehive Technology Co., LTD.

Çin Shenyang iBeehive Technology Co., LTD. Sertifikalar
Çin Shenyang iBeehive Technology Co., LTD. Sertifikalar
Her zaman bana en iyi plan verebilir ve işbirliği için bir şans olabilir umuyoruz harika hissediyorum benim müşteri sağlayan

—— Michael Scofield

Konuşması kolay, çok profesyonel ve hızlı servis, proje kalitesi çok iyi.

—— bunalım sonucu öldürme arzusu

İyi bir ürün, iyi hizmet, iyi Platform içerik alma!

—— Tim

Ben sohbet şimdi

Shenyang iBeehive Technology Co., LTD.

1 2 3 4 5
Shenyang iBeehive Technology Co., LTD. Shenyang iBeehive Technology Co., LTD. Shenyang iBeehive Technology Co., LTD. Shenyang iBeehive Technology Co., LTD. Shenyang iBeehive Technology Co., LTD.
ürün departmanı köprü departmanı ürün departmanı ürün departmanı ürün departmanı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : MESLEKİ ÜRETİCİ VE İHRACATÇI
No. Çalışanları : 400~500
Yıllık satış : 50000000-80000000
Yıl kurulan : 2000
İhracat p.c : 20% - 30%

 

iBeehive KURUMSAL GRUPbüyük ve çeşitlendirilmiş özel bir şirkettir. Liaoning iBeehive İnşaat Malzemesi Teknolojisi Co., LTD.,Shenyang iBeehive Çelik Yapı Mühendisliği Co, Ltd, Liaoning iBeehive Metal Yapı Ürünleri Ltd. Şti., Çelik yapı parçalarının ve renkli kaplamalı çelik plakaların danışmanlığı, tasarımı, üretimi ve inşasında uzmanlaşmıştır.Sunduğumuz ürün ve hizmetler arasında hafif portal çelik çerçeve, ağır vinç işlerinin endüstriyel atölyesi, çok katmanlı çerçeveli sivil çelik yapı, süper yüksek ve büyük boyutlu çelik yapı, standart dışı yapı parçaları, OD200mm'den küçük küreselleştirme ve yapı parçalarının kumlama ve temperlenmesi, vb. Fabrika, 60000 ㎡ inşaat alanı ve tek en büyük açıklıklı (24X4 + 21X2 + 15X1) m, 240m uzunluk ve 18m yükseklik ve 100 ton kaldırma kapasitesi dahil olmak üzere 100000 m2'lik bir alanı kaplamaktadır.380'den fazla çalışanımız ve yıllık 40 bin ton çelik konstrüksiyon üretimimiz var.2009 yılından bu yana, yıllık üretim değerimiz 250 milyon RMB'ye ulaştı.2000 yılındaki kuruluşundan bu yana, on yılı aşkın olağanüstü geliştirme deneyimi ile, operasyon Merkezimiz ve üretim üslerimiz Çin'in ekipman üretim üssü - Shenyang'ın Yeni Tiexi Bölgesi'nde bulunmaktadır.

 

iBeehive KURUMSAL GRUP,Kuzeydoğu Eski Sanayi Üssü'nün bölgesel avantajı sayesinde, ürünlerin kalitesi için katı standartlar oluşturan ve uygulayan çok sayıda seçkin profesyonele sahiptir.

 

İBeehive Enterprise'ın mükemmel projeleri, bir dönüm noktası olarak Yeni Dünya Sergi Merkezi, NHI, Shenyang JFMMRI Endüstri Parkı, SMTCL, TBEA ve diğer alanlardan oluşmaktadır.Ve iBeehive her zaman Çin Metalurji Grubu, Çin inşaat grubu, Çin demiryolu inşaat grubu, Çin Enerji Yatırım Grubu, Şangay Baosteel, Şangay Genel Çelik Yapı, Zhejiang Hengda Grubu, Zhejiang Seiko çelik, Anhui Fuhuang çelik yapı grubu, Hubei Yangtze Nehri ile iyi bir ortaklık sürdürüyor. ve diğer büyük inşaat grupları.Bir atılım aramak için 2008 yılında iBeehive, işini özel şekilli ve ağır perçin-lehim ürünleri pazarına genişletti ve yurtiçi ve yurtdışında madencilik ve metalurji ekipmanı, kalkan makinesi, demiryolu köprüleri ve diğer büyük projeler sektörlerinde başarılı oldu.

 

Güçlü iş gücü, hizmet konseptinin bütünlüğü ve sosyal sorumluluk bilinciyle iBeehive işletmesi, hükümet, endüstri ve toplum tarafından geniş çapta kabul görmüştür.iBeehive, kaliteli ve güzel ürünlerle itibar ve pazar elde etme konusunda her zaman ısrar etti, birinci sınıf yetenek ve birinci sınıf ekipmanın mükemmel kombinasyonu, üst düzey çelik yapı endüstrisinin Ar-Ge merkezi olmaya kendini adamıştır.

Kurumsal prensibimiz iş felsefesi olarak "önce kalite, samimi hizmet; üstünlük, karşılıklı fayda ve kazan-kazan" dır, biz kesinlikle girişimin daha da parlak olacağına inanıyoruz!

İletişim bilgileri
Shenyang iBeehive Technology Co., LTD.

İlgili kişi: Mr. Peter

Tel: 8613804050369

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)