Ana sayfa

Liaoning QHHK Construction Material Technology Co.,LTD.

iyi kalite Depo Çelik Yapı satış için
iyi kalite Depo Çelik Yapı satış için
Her zaman bana en iyi plan verebilir ve işbirliği için bir şans olabilir umuyoruz harika hissediyorum benim müşteri sağlayan

—— Michael Scofield

Konuşması kolay, çok profesyonel ve hızlı servis, proje kalitesi çok iyi.

—— bunalım sonucu öldürme arzusu

İyi bir ürün, iyi hizmet, iyi Platform içerik alma!

—— Tim

Ben sohbet şimdi

Liaoning QHHK Construction Material Technology Co.,LTD.

1 2 3 4 5
Liaoning QHHK Construction Material Technology Co.,LTD. Liaoning QHHK Construction Material Technology Co.,LTD. Liaoning QHHK Construction Material Technology Co.,LTD. Liaoning QHHK Construction Material Technology Co.,LTD. Liaoning QHHK Construction Material Technology Co.,LTD.
ürün departmanı köprü departmanı ürün departmanı ürün departmanı ürün departmanı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : MESLEKİ ÜRETİCİ VE İHRACATÇI
No. Çalışanları : 400~500
Yıllık satış : 50000000-80000000
Yıl kurulan : 2000
İhracat p.c : 20% - 30%
ZHONGDA İŞLETME GRUBU Liaoning QHHK İnşaat Malzemesi Technology Co, LTD, Shenyang Zhongda Çelik Yapı Mühendisliği Co, Ltd, Liaoning Zhongda Metal Yapı Ürünleri Co, ve danışmanlık konusunda uzmanlaşmış bir büyük ve çeşitlendirilmiş özel şirkettir çelik yapı parçalarının ve renk kaplamalı çelik levhaların tasarımı, üretimi ve yapımı. Sağlayabileceğimiz ürün ve hizmet, hafif portal çelik çerçeve, ağır vinç işinin endüstriyel atölyesi, çok katmanlı çerçeveli inşaat çelik yapısı, süper yüksek ve büyük boyutlu çelik yapı, standart dışı yapı parçaları, OD200mm'den daha düşük küreselleştirme ve yapı parçalarının kumlanması ve temperlenmesidir. , vb. Fabrika, 60000 construction inşaat alanı ve en büyük tek açıklıklı (24X4 + 21X2 + 15X1) m atölye, 240m uzunluğa ve 18m yüksekliğe sahip atölye ve 100 ton kaldırma kapasitesini içeren 100000m2'lik bir alanı kapsamaktadır. 380'den fazla çalışana ve yıllık 40 bin ton çelik konstrüksiyon üretimine sahibiz. 2009'dan beri yıllık üretim değerimiz 250 milyon RMB'ye ulaştı. 2000 yılında kuruluşundan bu yana, on yıldan fazla bir süredir devam eden gelişme tecrübesi ile, operasyon merkezimiz ve üretim üslerimiz Çin'in ekipman üretim üssü - Shenyang'ın Yeni Tiexi Bölgesi'nde bulunuyor.

ZHONGDA ENTERPRISE GROUP , Northeast Old Industrial Base'in bölgesel avantajı nedeniyle, ürünlerin kalitesi için katı standartlar üreten ve uygulayan çok sayıda seçkin uzmana sahiptir.

Zhongda Girişim'in mükemmel projeleri temel olarak Yeni Dünya Sergi Merkezi, NHI, Shenyang JFMMRI Endüstri Parkı, SMTCL, Shenyang bölgesindeki TBEA ve diğer alanlardan oluşmaktadır. Ve Zhongda her zaman Çin Metalurji Grubu, Çin inşaat grubu, Çin demiryolu inşaat grubu, Çin Enerji Yatırım Grubu, Şangay Baosteel, Şangay Genel Çelik Yapısı, Zhejiang Hengda Grubu, Zhejiang Seiko çeliği, Anhui Fuhuang çelik inşaat grubu, Hubei Yangtze Nehri ile iyi bir ortaklık sürdürüyor ve diğer büyük inşaat grupları. Bir atılım yapmak için, 2008 yılında Zhongda, özel şekilli ve ağır perçin lehim ürünleri pazarında işini genişletti ve yurtiçi ve yurtdışındaki madencilik ve metalurji ekipmanları, kalkan makineleri, demiryolu köprüleri ve diğer büyük projeler sektörlerinde başarılı oldu.

Güçlü iş gücü, hizmet anlayışının bütünlüğü ve sosyal sorumluluk bilinciyle Zhongda işletmesi hükümet, sanayi ve toplum tarafından geniş çapta tanınmıştır. Zhongda her zaman kaliteli ve iyi ürünler, birinci sınıf yetenek ve birinci sınıf ekipmanın mükemmel birleşimi ile ün ve pazar elde etmek için ısrar etti, yüksek kaliteli çelik yapı endüstrisinin Ar-Ge merkezi olmaya kararlıdır.

Kurumsal prensibimiz, iş felsefesi olarak "önce kalite, samimi hizmet; üstün, karşılıklı yarar ve kazan-kazan" dır; iş dünyasının daha da mükemmel olacağına inanıyoruz!

İletişim bilgileri
Liaoning QHHK Construction Material Technology Co.,LTD.

İlgili kişi: Mr. Peter

Tel: 86--13804050369

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)