Çin Shenyang iBeehive Technology Co., LTD. Sertifikalar
Çin Shenyang iBeehive Technology Co., LTD. Sertifikalar
Her zaman bana en iyi plan verebilir ve işbirliği için bir şans olabilir umuyoruz harika hissediyorum benim müşteri sağlayan

—— Michael Scofield

Konuşması kolay, çok profesyonel ve hızlı servis, proje kalitesi çok iyi.

—— bunalım sonucu öldürme arzusu

İyi bir ürün, iyi hizmet, iyi Platform içerik alma!

—— Tim

Ben sohbet şimdi

Shenyang iBeehive Technology Co., LTD.

1 2 3 4 5
Shenyang iBeehive Technology Co., LTD. Shenyang iBeehive Technology Co., LTD. Shenyang iBeehive Technology Co., LTD. Shenyang iBeehive Technology Co., LTD. Shenyang iBeehive Technology Co., LTD.
ürün departmanı köprü departmanı ürün departmanı ürün departmanı ürün departmanı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : MESLEKİ ÜRETİCİ VE İHRACATÇI
No. Çalışanları : 400~500
Yıllık satış : 50000000-80000000
Yıl kurulan : 2000
İhracat p.c : 20% - 30%

Shenyang iBeehive Technology Co., Ltd. Kuzeydoğu Eski Sanayi Üssü'nün bölgesel avantajı sayesinde, ürünlerin kalitesi için katı standartlar oluşturan ve uygulayan çok sayıda seçkin profesyonele sahiptir.

 

Mükemmel projeler Shenyang iBeehive Technology Co., Ltd.esas olarak Yeni Dünya Sergi Merkezi, NHI, Shenyang JFMMRI Endüstri Parkı, SMTCL, TBEA ve diğer alanlarda Shenyang bölgesinde yer almaktadır.Ve iBeehive her zaman Çin Metalurji Grubu, Çin inşaat grubu, Çin demiryolu inşaat grubu, Çin Enerji Yatırım Grubu, Şangay Baosteel, Şangay Genel Çelik Yapı, Zhejiang Hengda Grubu, Zhejiang Seiko çelik, Anhui Fuhuang çelik yapı grubu, Hubei Yangtze Nehri ile iyi bir ortaklık sürdürüyor. ve diğer büyük inşaat grupları.Bir atılım aramak için, 2008'deShenyang iBeehive Technology Co., Ltd. özel şekilli ve ağır perçin-lehim ürünleri pazarına ticaret ve yurtiçi ve yurtdışında madencilik ve metalurji ekipmanı, kalkan makinesi, demiryolu köprüleri ve diğer büyük projeler endüstrilerinde başarılıdır.

 

Güçlü iş gücü, hizmet anlayışının bütünlüğü ve sosyal sorumluluk bilinci ile, Shenyang iBeehive Technology Co., Ltd.hükümet, endüstri ve toplum tarafından geniş çapta kabul görmüştür.iBeehive, her zaman kaliteli ve güzel ürünlerle itibar ve pazar elde etmekte ısrar etti, birinci sınıf yetenek ve birinci sınıf ekipmanın mükemmel kombinasyonu, üst düzey çelik yapı endüstrisinin Ar-Ge merkezi olmaya kendini adamıştır.

Kurumsal prensibimiz iş felsefesi olarak "önce kalite, samimi hizmet; üstünlük, karşılıklı fayda ve kazan-kazan" dır, biz kesinlikle girişimin daha da parlak olacağına inanıyoruz!

 

FUARA KATIL

Çin Shenyang iBeehive Technology Co., LTD. şirket Profili 0

MÜŞTERİ ZİYARETİ

Çin Shenyang iBeehive Technology Co., LTD. şirket Profili 1

 

İletişim bilgileri
Shenyang iBeehive Technology Co., LTD.

İlgili kişi: Mr. Peter

Tel: 8613804050369

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)