iyi kalite Depo Çelik Yapı satış için
iyi kalite Depo Çelik Yapı satış için
Her zaman bana en iyi plan verebilir ve işbirliği için bir şans olabilir umuyoruz harika hissediyorum benim müşteri sağlayan

—— Michael Scofield

Konuşması kolay, çok profesyonel ve hızlı servis, proje kalitesi çok iyi.

—— bunalım sonucu öldürme arzusu

İyi bir ürün, iyi hizmet, iyi Platform içerik alma!

—— Tim

Ben sohbet şimdi

Liaoning QHHK Construction Material Technology Co.,LTD.

1 2 3 4 5
Liaoning QHHK Construction Material Technology Co.,LTD. Liaoning QHHK Construction Material Technology Co.,LTD. Liaoning QHHK Construction Material Technology Co.,LTD. Liaoning QHHK Construction Material Technology Co.,LTD. Liaoning QHHK Construction Material Technology Co.,LTD.
ürün departmanı köprü departmanı ürün departmanı ürün departmanı ürün departmanı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : MESLEKİ ÜRETİCİ VE İHRACATÇI
No. Çalışanları : 400~500
Yıllık satış : 50000000-80000000
Yıl kurulan : 2000
İhracat p.c : 20% - 30%
Liaoning QHHK İnşaat Malzemesi Teknolojisi A.Ş., LTD. Kuzeydoğu Eski Sanayi Üssü'nün bölgesel avantajı sayesinde, ürünlerin kalitesi için katı standartlar üreten ve uygulayan çok sayıda seçkin uzmana sahiptir.

Liaoning QHHK İnşaat Malzemesi Teknolojisi A.Ş., LTD. ağırlıklı olarak merkezi işaret olarak New World Exhibition Center, NHI, Shenyang JFMMRI Endüstri Parkı, SMTCL, Shenyang bölgesinde TBEA ve diğer alanlarda da yer alıyor. Ve QHHK, her zaman Çin Metalurji Grubu, Çin inşaat grubu, Çin demiryolu inşaat grubu, Çin Enerji Yatırım Grubu, Şangay Baosteel, Şangay Genel Çelik Yapısı, Zhejiang Hengda Grubu, Zhejiang Seiko çeliği, Anhui Fuhuang çelik yapı grubu, Hubei Yangtze Nehri ile iyi bir ortaklık sürdürüyor. ve diğer büyük inşaat grupları. Bir atılım yapmak için, 2008 yılında Liaoning QHHK İnşaat Malzemesi Technology Co., LTD. Özel şekilli ve ağır perçin lehim ürünleri pazarına yönelik iş, yurtiçi ve yurtdışındaki madencilik ve metalurji ekipmanları, kalkan makineleri, demiryolu köprüleri ve diğer büyük projeler sektörlerinde başarılı.

Güçlü iş gücü, hizmet anlayışı bütünlüğü ve sosyal sorumluluk bilinci ile, Liaoning QHHK İnşaat Malzemesi Technology Co., LTD. hükümet, sanayi ve toplum tarafından geniş çapta tanınmıştır. Zhongda her zaman kaliteli ve iyi ürünler, birinci sınıf yetenek ve birinci sınıf ekipmanın mükemmel birleşimi ile ün ve pazar elde etmek için ısrar etti, yüksek kaliteli çelik yapı endüstrisinin Ar-Ge merkezi olmaya kararlıdır.

Kurumsal prensibimiz, iş felsefesi olarak "önce kalite, samimi hizmet; üstün, karşılıklı yarar ve kazan-kazan" dır; iş dünyasının daha da mükemmel olacağına inanıyoruz!

KATILIM FUARI

MÜŞTERİ ZİYARETİ

İletişim bilgileri
Liaoning QHHK Construction Material Technology Co.,LTD.

İlgili kişi: Mr. Peter

Tel: 86--13804050369

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)